Ücretsiz Keşif İçin Bize Ulaşın

0232 34-777-01

www.dairetadilati.com

İzmir ve Ege Bölgesinde faaliyet göstermekte olan firmamız İzmir / Bornova'da mantolama sizlere hizmet vermektedir.

Bina ve yapıların dış cephe Mantolama fiyatları Mantolama malzemeleri fiyatları ve mantolama birim fiyatları istenen mantolama çeşitleri özelliklere göre fiyat farklılığı göstermektedir. Fiyatlar ve malzemeler konusunda daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Mantolama yaptırmak evinizde veya yapılarınızda ısı yalıtım sağlar. Ayrıca % 50 oranında yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Mantolama yapılacak mantolama cephenize uygun olan mantolama malzemeleri:

Mantolama için çok çeşitli teknik verilere sahip ve  uygun olan ürün yelpazesi vardır. Mantolama yapılırken ısı yalıtımından en yüksek derecede yarar sağlamak için ;

ürün kalitesine çok dikkat edilmedir ve bu konuda teknik değerleri bilinmedilir.  Ayrıca uygulamanın da çok hassas ve özenli yapılması gerekmektedir. Doğru şekilde yapılmış mantolama ürün ve uygulama'nın birleşmesi sonucunda ısı yalıtımı sağlanmış olacak. Böylece size konforlu ve sağlıklı bir mekan oluşturacaktır.

Bu Konuda Özel Olarak Hazırlanmış Mantolama Bilgilendirme Uygulama Web Sitemize gitmek için buraya tıklayın lütfen. Mantolama Hakkında Bilmek İstedikleriniz Uygulama Detayları ve Çeşitli Bilgiler Burada Sunulmuştur.

İnşaat Terimleri

  • Betonda Dayanım

    Malzemenin kırılma olmadan alabileceği en yüksek gerilme olarak tanımlanır. Beton basınç yükleri altında daha iyi davranış gösterdiğinden, betonun dayanımından söz edildiğinde, diğer dayanımlar belirtilmemişse, basınç dayanımı anlaşılır. Betonun dayanımı çimento hidratasyonunun bir fonksiyonu olduğundan ve bu işlem de zamana bağlı olduğundan, dayanım belirtilirken çoğunlukla betonun yaşıyla birlikte söylenir. Standardlara (TS EN 206 ve TS EN 197′ye göre) dayanım, standart ortam koşullarında (sıcaklık ve nem) tutulan, standard boyutlardaki numuneler ve standard deney yöntemleri kullanılarak belirlenir. Daha önce belirtildiği gibi, bir çok yapıda normal dayanımlı (28 günlük basınç dayanımı 20-40 N/mm²) betonlar kullanılır.

    in B Harfi